OQ0475000000G
Üretici
Üretici Parça No.
OQ0475000000G
EBEE Parça No.
9990465-OQ0475000000G-EB
Açıklama
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıAmphenol Anytek OQ0475000000G
SeriOQ
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Pozisyon sayısı4
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 115°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMating Flange
Temel Ürün NumarasıOQ04
İletişim MalzemesiCopper
Bir piyatch0.197" (5.00mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiThermoplastic
Sonlandırma stiliSolder
İzülasyon Yüksekliği0.472" (12.00mm)
Vida Boyutu-
Tel Ölçer veya Menzil - AWG-
Tel Ölçer veya Menzil - mm2-
Seviye sayısı1
Mevcut - IEC-
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL20 A
Seviye Başına Pozisyonlar4
Başlık OrientasyonuVertical
Fişi Tel Girişi-
İletişim Mating FinishTin
Tork - Vida-
Tel Şerit Uzunluğu-
İletişim Kuyruk Uzunluğu0.157" (4.00mm)
Açıklama
4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole