OP0922000000G
Üretici
Üretici Parça No.
OP0922000000G
EBEE Parça No.
9989685-OP0922000000G-EB
Açıklama
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 3.5MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıAmphenol Anytek OP0922000000G
SeriOP
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipHeader, Male Pins, Unshrouded
Pozisyon sayısı9
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 115°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıOP09
İletişim MalzemesiBrass
Bir piyatch0.138" (3.50mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiThermoplastic
Sonlandırma stiliSolder
İzülasyon Yüksekliği0.079" (2.00mm)
Vida Boyutu-
Tel Ölçer veya Menzil - AWG-
Tel Ölçer veya Menzil - mm2-
Seviye sayısı1
Mevcut - IEC-
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL10 A
Seviye Başına Pozisyonlar9
Başlık OrientasyonuVertical
Fişi Tel Girişi-
İletişim Mating FinishTin
Tork - Vida-
Tel Şerit Uzunluğu-
İletişim Kuyruk Uzunluğu0.138" (3.50mm)
Açıklama
9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole