onsemi NCP186AMX175TAG
Üretici
Üretici Parça No.
NCP186AMX175TAG
EBEE Parça No.
E8892283
Paket
XDFN-8-EP(1.2x1.6)
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
75dB@(1kHz) 1A Fixed 1.75V Positive electrode 5.5V XDFN-8-EP(1.2x1.6) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri Sayfasıonsemi NCP186AMX175TAG
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃
Çıkış akımı1A
Çıktıların sayısı1
Çıkış Voltajı1.75V
Güç Kaynağı Reddet Oranını (PSRR)75dB@(1kHz)
Standby akımı140uA
Bırakma Voltajı295mV@(1A)
Çıkış PolaritePositive electrode
Maksimum giriş voltajı5.5V