onsemi FDMS10C4D2N
Üretici
Üretici Parça No.
FDMS10C4D2N
EBEE Parça No.
E8891044
Paket
PQFN-8(5x6)
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
100V 17A 4.2mΩ@10V,44A 125W 4V@250uA 1 N-channel PQFN-8(5x6) MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri Sayfasıonsemi FDMS10C4D2N
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)100V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)17A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)4.2mΩ@10V,44A
Güç Dağılınlık (Pd)125W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))4V@250uA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)4.5nF@50V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)65nC@10V