Omron Electronics V15M0164D
Üretici
Üretici Parça No.
V15M0164D
EBEE Parça No.
E83822183
Paket
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
600mA 125V Single Pole Double Throw (SPDT) 15A 250V 50 Million Times Limit Switches ROHS
Tümünü Seç
KategoriSwitches ,Limit Switches
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+150℃
Voltaj Derecesi (DC)125V
Aktüatör Tart'tSide rotation, adjustable roller
DevreSingle Pole Double Throw (SPDT)
Mekanik Yaşam50 Million Times
Pin Tar ve stil-
Gerilim Derecelendirme (AC)250V
İletişim Current (DC)600mA
İletişim Current (AC)15A