NRF24AP1
Üretici
Üretici Parça No.
NRF24AP1
EBEE Parça No.
12347128-NRF24AP1-EB
Açıklama
IC RF TXRX ISM>1GHZ 24QFN
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Transceiver ICs
Veri SayfasıNordic Semiconductor ASA NRF24AP1
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumObsolete
TipTxRx Only
Montaj TipiSurface Mount
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
MfrNordic Semiconductor ASA
Paket / Kılıf24-VQFN Exposed Pad
Tedarikçi Cihaz Paketi24-QFN (5x5)
Frekans2.4GHz
Gerilim - Tedarik1.9V ~ 3.6V
RF Ailesi/StandardGeneral ISM > 1GHz
Duyiviyet-80dBm
Güç - Çıkış0dBm
Veri Orana (Max)1Mbps
Mevcut - Alıyor22mA
Hafıza Boyutu-
ProtokolANT™
ModülasyonGFSK
Seri ArayüzlerUSART
Akım - İlesmen13mA ~ 16mA
DigiKey ProgramlanabilirNot Verified
Açıklama
IC RF TxRx Only General ISM > 1GHz ANT™ 2.4GHz 24-VQFN Exposed Pad