NMOWB470C
Üretici
Üretici Parça No.
NMOWB470C
EBEE Parça No.
12303761-NMOWB470C-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
ANT COIL-WHP SPRG 3.5DB 470-49
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Antennas
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Montaj TipiMagnetic
Giriş Koruması-
Özellikler-
Uygulamaları-
SonlandırmaUHF
Yükseklik (Max)35.500" (901.70mm)
İadat Kaybetmek-10dB
Frekans aralığı470MHz ~ 495MHz
Kazanın5.5dBi
RF Ailesi/Standard-
Frekans GrubuUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frekans (Center/Band)482.5MHz
Anten türüWhip, Straight
Grup Sayısı1
VSWR-
- Max200 W