NMO4503CS
Üretici
Üretici Parça No.
NMO4503CS
EBEE Parça No.
12296015-NMO4503CS-EB
Açıklama
BASE / WHIP, 3 DBD/5.2 DBI, 450-
Uygulamaları-
SonlandırmaNMO
Yükseklik (Max)19.000" (482.60mm)
İadat Kaybetmek-
Frekans aralığı450MHz ~ 470MHz
Kazanın5.14dBi
RF Ailesi/Standard-
Frekans GrubuUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frekans (Center/Band)460MHz
VSWR-
- Max200 W