NMO4303CS
Üretici
Üretici Parça No.
NMO4303CS
EBEE Parça No.
12304546-NMO4303CS-EB
Açıklama
ANT COIL-WHP 3DB 430-450 W-SPR
Uygulamaları-
SonlandırmaUHF
Yükseklik (Max)19.000" (482.60mm)
İadat Kaybetmek-10dB
Frekans aralığı430MHz ~ 450MHz
Kazanın5.14dBi
RF Ailesi/Standard-
Frekans GrubuUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frekans (Center/Band)440MHz
VSWR-
- Max200 W