NMO4063CS
Üretici
Üretici Parça No.
NMO4063CS
EBEE Parça No.
12304526-NMO4063CS-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
ANT COIL-WHP 3DB 406-430 W
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Antennas
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Montaj TipiMagnetic
Giriş Koruması-
Özellikler-
Uygulamaları-
SonlandırmaUHF
Yükseklik (Max)19.000" (482.60mm)
İadat Kaybetmek-10dB
Frekans aralığı406MHz ~ 430MHz
Kazanın5.14dBi
RF Ailesi/Standard-
Frekans GrubuUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frekans (Center/Band)418MHz
Anten türüWhip, Straight
Grup Sayısı1
VSWR-
- Max200 W