Nidec ST42EG101
Üretici
Üretici Parça No.
ST42EG101
EBEE Parça No.
E87322577
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% ±100ppm/℃ 250mW 100Ω Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Trimmer Potentiometers
Veri SayfasıNidec ST42EG101
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±20%
Direnç100Ω
Güç (Watts)250mW