Nidec ST42EB503
Üretici
Üretici Parça No.
ST42EB503
EBEE Parça No.
E85909464
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% ±100ppm/℃ 250mW 50kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Trimmer Potentiometers
Veri SayfasıNidec ST42EB503
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±20%
Direnç50kΩ
Güç (Watts)250mW