Nidec ST-32EA202
Üretici
Üretici Parça No.
ST-32EA202
EBEE Parça No.
E85931360
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% ±100ppm/℃ 125mW 2kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Trimmer Potentiometers
Veri SayfasıNidec ST-32EA202
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±20%
Direnç2kΩ
Güç (Watts)125mW