| Üretici Parça No. | N844B-LOOP-12F |
| EBEE Parça No. | 10064015-N844B-LOOP-12F-EB |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | MULTIMODE 50/125 OM3 LOOPBACK FI |
|---|---|---|
| Kategori | Cables, Wires ,Fiber Optic Cables | |
| Veri Sayfası | Eaton Tripp Lite N844B-LOOP-12F | |
| Seri | - | |
| Ambalaj | Bulk | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Tip | Multimode, OM3 | |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ~ 60°C | |
| Özellikler | - | |
| 1. Konektör | MTP | |
| İkinci Konektörü | MTP | |
| Kablo Çapı | 0.12" (3.0mm) | |
| Uzunluk - Genel | 12.0' (3.7m) | |
| Ceket (Salm) Malzemesi | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) | |
| Reytingler | - | |
| Kablo Tipi | - | |
| Eksersizlik Kaybetti | 0.35dB | |
| Lif Tipi | 50/125 | |
| Bend Yarıçap | 10mm | |