MX84B040NF1
Üretici
Üretici Parça No.
MX84B040NF1
EBEE Parça No.
7677790-MX84B040NF1-EB
Açıklama
CONN PIN HEADER 40 POS R/A
SeriMX84B
AmbalajTube
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı40
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiLocking Ramp
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMounting Flange
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıMX84B
MfrJAE Electronics
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiBrass
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.087" (2.20mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.118" (3.00mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating0.303" (7.70mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.126" (3.20mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.626" (15.90mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiSyndiotactic Polystyrene (SPS), Glass Filled
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.087" (2.20mm)