MX84B032SF1
Üretici
Üretici Parça No.
MX84B032SF1
EBEE Parça No.
9903830-MX84B032SF1-EB
Açıklama
CONN RCPT HSG 32POS 2.20MM
SeriMX84B
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı32
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiLatch Lock
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-
ÖzelliklerRetainer
Temel Ürün NumarasıMX84B
MfrJAE Electronics
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.087" (2.20mm)
RenkBlack
Row sayısı2
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT)
Sıra aralığı0.118" (3.00mm)
Açıklama
32 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.087" (2.20mm)