MX84B028SF2
Üretici
Üretici Parça No.
MX84B028SF2
EBEE Parça No.
9886486-MX84B028SF2-EB
Açıklama
CONN RCPT HSG 28POS 2.20MM
SeriMX84B
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı28
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiLatch Lock
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-
ÖzelliklerRetainer
Temel Ürün NumarasıMX84B
MfrJAE Electronics
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.087" (2.20mm)
RenkAqua
Row sayısı2
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT)
Sıra aralığı0.118" (3.00mm)
Açıklama
28 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Aqua 0.087" (2.20mm)