MX84B024SF1
Üretici
Üretici Parça No.
MX84B024SF1
EBEE Parça No.
9905788-MX84B024SF1-EB
Açıklama
CONN RCPT HSG 24POS 2.20MM
SeriMX84B
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı24
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiLatch Holder
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıMX84B
MfrJAE Electronics
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.087" (2.20mm)
RenkBlack
Row sayısı2
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT)
Sıra aralığı0.118" (3.00mm)
Açıklama
24 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.087" (2.20mm)