MX84B012NF1
Üretici
Üretici Parça No.
MX84B012NF1
EBEE Parça No.
7691551-MX84B012NF1-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN PIN HEADER 12 POS R/A
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
SeriMX84B
AmbalajTube
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı12
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiLocking Ramp
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMounting Flange
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıMX84B
MfrJAE Electronics
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiBrass
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.087" (2.20mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.118" (3.00mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating0.303" (7.70mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.126" (3.20mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.626" (15.90mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiSyndiotactic Polystyrene (SPS), Glass Filled
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.087" (2.20mm)