MX77A012HF1
Üretici
Üretici Parça No.
MX77A012HF1
EBEE Parça No.
7664244-MX77A012HF1-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN PIN HDR 12 POS R/A SMT
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
SeriMX77
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı12
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiSurface Mount, Right Angle
Sabitleştirme TipiLocking Ramp
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerSolder Retention
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıMX77A
MfrJAE Electronics
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating-
Sırada Sürgürme - Mating0.116" (2.95mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating0.240" (6.10mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi-
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.382" (9.70mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiPolyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Surface Mount, Right Angle 12 position