MX23A36SF1
Üretici
Üretici Parça No.
MX23A36SF1
EBEE Parça No.
9907227-MX23A36SF1-EB
Açıklama
CONN RCPT HSG 36POS 2.50MM
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı36
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiLatch Lock
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 125°C
ÖzelliklerWaterproof
Temel Ürün NumarasıMX23A
MfrJAE Electronics
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.098" (2.50mm)
RenkBlack
Row sayısı3
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Sıra aralığı0.173" (4.40mm)
Açıklama
36 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.098" (2.50mm)