MX23A34SF2
Üretici
Üretici Parça No.
MX23A34SF2
EBEE Parça No.
9906796-MX23A34SF2-EB
Açıklama
CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı34
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiLatch Lock
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 125°C
ÖzelliklerWaterproof
Temel Ürün NumarasıMX23A
MfrJAE Electronics
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.098" (2.50mm)
RenkBlack
Row sayısı3
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Sıra aralığı0.173" (4.40mm)
Açıklama
34 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.098" (2.50mm)