MX23A18NF3
Üretici
Üretici Parça No.
MX23A18NF3
EBEE Parça No.
7826430-MX23A18NF3-EB
Açıklama
CONN HEADER R/A 18POS 2.5MM
SeriMX23A
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı18
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiLatch Holder
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 125°C
Giriş KorumasıWaterproof
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerMounting Flange
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıMX23A18N
MfrJAE Electronics
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiBrass
UygulamalarıAutomotive
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.098" (2.50mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.173" (4.40mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating-
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.122" (3.10mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.720" (18.30mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.098" (2.50mm)