MX23A18NF2
Üretici
Üretici Parça No.
MX23A18NF2
EBEE Parça No.
7676531-MX23A18NF2-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN HEADER R/A 18POS 2.5MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
SeriMX23A
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı18
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiLatch Holder
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 125°C
Giriş KorumasıWaterproof
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerBoard Guide
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıMX23A18N
MfrJAE Electronics
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiBrass
UygulamalarıAutomotive
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.098" (2.50mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.173" (4.40mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating-
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.122" (3.10mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.720" (18.30mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.098" (2.50mm)