MTB14PL39FR022
Üretici
Üretici Parça No.
MTB14PL39FR022
EBEE Parça No.
7846840-MTB14PL39FR022-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıITT Cannon, LLC MTB14PL39FR022
SeriMTB
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı14
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 150°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
İletişim şekliCircular
Temel Ürün NumarasıMTB1
MfrITT Cannon, LLC
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.050" (1.27mm)
Sırada Sürgürme - Mating-
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating-
İletişim Uzunluğu - Gönderi-
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating50.0µin (1.27µm)
İletişim Finish - Post-
İzal MalzemesiDiallyl Phthalate (DAP)
İzülasyon rengi-
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole 14 position 0.050" (1.27mm)