MTB1-18PL81
Üretici
Üretici Parça No.
MTB1-18PL81
EBEE Parça No.
7846836-MTB1-18PL81-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 18POS 1.27MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıITT Cannon, LLC MTB1-18PL81
SeriMTB
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı18
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 150°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
İletişim şekliCircular
Temel Ürün NumarasıMTB1
MfrITT Cannon, LLC
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.050" (1.27mm)
Sırada Sürgürme - Mating-
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating-
İletişim Uzunluğu - Gönderi-
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating50.0µin (1.27µm)
İletişim Finish - Post-
İzal MalzemesiDiallyl Phthalate (DAP)
İzülasyon rengi-
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole 18 position 0.050" (1.27mm)