MSW00A20-39P
Üretici
Üretici Parça No.
MSW00A20-39P
EBEE Parça No.
10956741-MSW00A20-39P-EB
Açıklama
WALL MOUNT RECEPTACLE
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
Veri SayfasıMilspecwest, LLC MSW00A20-39P
Seri26482 Style Connectors
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Male Pins
Pozisyon sayısı39
Kabuk Boyutu - Ek20-39
Montaj TipiPanel Mount
Montaj ÖzelliğiFlange
Sabitleştirme TipiBayonet Lock
Kabuk MalzemesiAluminum
Kabuk BitişCadmium
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Koruma-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
MfrMilspecwest, LLC
İletişim Finish - MatingCadmium
UygulamalarıMilitary
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A, 13A
SonlandırmaSolder
Renk-
Voltaj Derecelendirmesi800V
Kablo Açılış-
Açıklama
39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder