MPDB69102
Üretici
Üretici Parça No.
MPDB69102
EBEE Parça No.
10788958-MPDB69102-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
PWR DIS BLK AL LG 760A 2P 6
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
SeriMPDB
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipPower Distribution Block
Mevcut Derecelendirme (Smameler)760 A
Gerilim - Derecelendirilmiş1000 V
Kutup sayısı2
Direk Başına Hat Yan Bağlantıları2
Direk Başına Yük Yan Bağlantıları6
Hat Yan Bağlantı TipiScrew Connection
Yük Yan Bağlantı TipiScrew Connection
Hat Yan Tel / Stud Boyutu500MCM (kcmil) - #4CU/AL
Yük Yan Tel / Stud Boyutu2/0 - #14CU/AL
Açıklama
2 Pole Power Distribution Block 760 A 1000 V