MNU18-187DFIK
Üretici
Üretici Parça No.
MNU18-187DFIK
EBEE Parça No.
10856489-MNU18-187DFIK-EB
Açıklama
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
Veri Sayfası3M MNU18-187DFIK
SeriScotchlok™
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
ÖzelliklerButted Seam
Temel Ürün NumarasıMNU18
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer18-22 AWG
İletişim FinishTin
SonlandırmaCrimp
RenkRed
İzülasyon çapı0.145" (3.68mm)
CinsiyetFemale
Uzunluk - Genel0.810" (20.57mm)
Terminal TipiStandard
İzülasyonFully Insulated
Tab Kalınlığı0.020" (0.51mm)
Setil Genişlik0.187" (4.75mm)
Seme uzunluğu-
Açıklama
0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated