MJSB-10PH13
Üretici
Üretici Parça No.
MJSB-10PH13
EBEE Parça No.
10314955-MJSB-10PH13-EB
Açıklama
MICRO
Tümünü Seç
KategoriCable Assemblies ,Rectangular Cable Assemblies
Veri SayfasıITT Cannon, LLC MJSB-10PH13
SeriMJS
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug to Individual Wire Leads
Pozisyon sayısı10
KorumaUnshielded
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıMJSB
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı50.0µin (1.27µm)
Uzunluk4.00' (1.22m)
RenkYellow, Individual
Row sayısı-
Kullanım-
Kablo SonlandırmaCrimp
Pitch - Konektörü0.050" (1.27mm)
Pitch - Kablo-
Açıklama
10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 4.00' (1.22m)