MINI141-12HT
Üretici
Üretici Parça No.
MINI141-12HT
EBEE Parça No.
8329459-MINI141-12HT-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Veri SayfasıHuber+Suhner, Inc. MINI141-12HT
SeriMINIBEND
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüSMA Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkSilver
StilSMA to SMA
Kablo TipiHand Formable .141
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max26.5 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 12.00" (304.80mm)