Microchip Tech MIC5259-3.3YML
Üretici
Üretici Parça No.
MIC5259-3.3YML
EBEE Parça No.
E83744685
Paket
DFN-6(2x2)
Açıklama
300mA Fixed 3.3V Positive electrode 6V DFN-6(2x2) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
Kategori
Veri SayfasıMICROCHIP MIC5259-3.3YML
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃
Çıkış akımı300mA
Çıktıların sayısı1
Çıkış Voltajı3.3V
Standby akımı150uA
Bırakma Voltajı550mV@(300mA)
Çıkış PolaritePositive electrode
Maksimum giriş voltajı6V