Microchip Tech MIC5259-2.8YD5
Üretici
Üretici Parça No.
MIC5259-2.8YD5
EBEE Parça No.
E83745772
Paket
TSOT-23-5
Açıklama
300mA Fixed 2.8V Positive electrode 6V TSOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
Kategori
Veri SayfasıMICROCHIP MIC5259-2.8YD5
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃
Çıkış akımı300mA
Çıktıların sayısı1
Çıkış Voltajı2.8V
ÖzellikLow ESR;Overcurrent Protection(OCP);Thermal Protection(TSD);ESD Protection;With ability
Standby akımı150uA
Bırakma Voltajı550mV@(300mA)
Çıkış PolaritePositive electrode
Maksimum giriş voltajı6V