Microchip Tech MIC5259-2.1YML
Üretici
Üretici Parça No.
MIC5259-2.1YML
EBEE Parça No.
E83748697
Paket
DFN-6(2x2)
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
300mA Fixed 2.1V Positive electrode 6V DFN-6(2x2) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıMICROCHIP MIC5259-2.1YML
RoHS
Çıkış TürüFixed
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃
Çıkış akımı300mA
Çıktıların sayısı1
Çıkış Voltajı2.1V
ÖzellikLow ESR;Overcurrent Protection(OCP);Thermal Protection(TSD);ESD Protection;With ability
Standby akımı150uA
Bırakma Voltajı550mV@(300mA)
Çıkış PolaritePositive electrode
Maksimum giriş voltajı6V