Microchip Tech JAN2N5237
Üretici
Üretici Parça No.
JAN2N5237
EBEE Parça No.
E86972248
Paket
TO-5
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
120V 1W 40@5A,5V 10A NPN TO-5 Bipolar (BJT) ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Bipolar (BJT) ,Single Bipolar Transistors
Veri SayfasıMICROCHIP JAN2N5237
RoHS
Çalışma sıcaklığı-65℃~+200℃@(Tj)
Koleksiyoncu akımı (Ic)10A
Güç Dağılınlık (Pd)1W
Koleksiyoncu Cut-Off Akım (Icbo)10uA
Koleksiyoncu-Emitter Breakdown Gerilim (Vceo)120V
DC Güncel Kazanım (hFE@Ic,Vce)40@5A,5V
Koleksiyoncu-Emitter Doygun Voltajı (VCE(sat)@Ic,Ib)2.5V@1A,10A