Microchip Tech CDLL5250D/TR
Üretici
Üretici Parça No.
CDLL5250D/TR
EBEE Parça No.
E87228405
Paket
DO-213AA
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
20V DO-213AA Zener Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Single Zener Diodes
Veri SayfasıMICROCHIP CDLL5250D/TR
RoHS
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)100nA@15V
Zener Impedance (Zzt)25Ω
Zener Voltajı (Nom)20V