Microchip Tech CDLL0.2A20
Üretici
Üretici Parça No.
CDLL0.2A20
EBEE Parça No.
E87100435
Paket
DO-213AA
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
20V 500mV@200mA 200mA DO-213AA Schottky Diodes ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıMICROCHIP CDLL0.2A20
RoHS
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)5uA@20V
Ters Voltaj (Vr)20V
İleri Voltaj (Vf@If)500mV@200mA
Diktki akım200mA