Microchip Tech BZV55C12/TR
Üretici
Üretici Parça No.
BZV55C12/TR
EBEE Parça No.
E86133014
Paket
DO-213AA
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
12V DO-213AA Zener Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Single Zener Diodes
RoHS
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)100nA@8V
Zener Impedance (Zzt)25Ω
Zener Voltajı (Nom)12V