Microchip Tech APTM100TA35FPG
Üretici
Üretici Parça No.
APTM100TA35FPG
EBEE Parça No.
E817628737
Açıklama
1kV 22A 420mΩ@10V,11A 390W [email protected] 6 N-Channel MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,FET, MOSFET Arrays
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+150℃@(Tj)
Tip6 N-Channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)1kV
Sürekli Drenaklık akımı (Id)22A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)420mΩ@10V,11A
Güç Dağılınlık (Pd)390W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)5.2nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)186nC@10V