Microchip Tech APTM100A13DG
Üretici
Üretici Parça No.
APTM100A13DG
EBEE Parça No.
E817570354
Açıklama
1kV 65A 1.25kW 156mΩ@10V,32.5A 5V@6mA 2 N-Channel MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,FET, MOSFET Arrays
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+150℃@(Tj)
Tip2 N-Channel
YapılandırmaHalf Bridge
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)1kV
Sürekli Drenaklık akımı (Id)65A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)156mΩ@10V,32.5A
Güç Dağılınlık (Pd)1.25kW
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))5V@6mA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)15.2nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)562nC@10V