Microchip Tech APTC60TAM35PG
Üretici
Üretici Parça No.
APTC60TAM35PG
EBEE Parça No.
E85569561
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
600V 72A 416W 35mΩ@10V,72A [email protected] 6 N-Channel MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,FET, MOSFET Arrays
Veri SayfasıMICROCHIP APTC60TAM35PG
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+150℃@(Tj)
Tip6 N-Channel
YapılandırmaThree-Phase Bridge
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)600V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)72A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)35mΩ@10V,72A
Güç Dağılınlık (Pd)416W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)14nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)518nC@10V