Microchip Tech APTC60BBM24T3G
Üretici
Üretici Parça No.
APTC60BBM24T3G
EBEE Parça No.
E817240807
Açıklama
600V 95A 462W 24mΩ@10V,47.5A 3.9V@5mA 2 N-Channel MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,FET, MOSFET Arrays
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+150℃@(Tj)
Tip2 N-Channel
YapılandırmaHalf Bridge
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)600V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)95A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)24mΩ@10V,47.5A
Güç Dağılınlık (Pd)462W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))3.9V@5mA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)14.4nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)300nC@10V