Microchip Tech APT84M50L
Üretici
Üretici Parça No.
APT84M50L
EBEE Parça No.
E817198542
Paket
TO-264
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
500V 84A 65mΩ@10V,42A 1.135kW [email protected] 1 N-channel TO-264 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT84M50L
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)500V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)84A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)65mΩ@10V,42A
Güç Dağılınlık (Pd)1.135kW
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)13.5nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)340nC@10V