Microchip Tech APT60M75JLL
Üretici
Üretici Parça No.
APT60M75JLL
EBEE Parça No.
E87077506
Paket
SOT-227B-4
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
600V 58A 75mΩ@10V,29A 595W 3V@5mA 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT60M75JLL
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)600V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)58A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)75mΩ@10V,29A
Güç Dağılınlık (Pd)595W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))3V@5mA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)8.93nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)195nC@10V