Microchip Tech APT6017JFLL
Üretici
Üretici Parça No.
APT6017JFLL
EBEE Parça No.
E83278307
Paket
SOT-227B-4
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
600V 31A 335W 170mΩ@10V,15.5A [email protected] 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT6017JFLL
RoHS
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)600V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)31A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)170mΩ@10V,15.5A
Güç Dağılınlık (Pd)335W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)36pF@25V
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)4.5nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)100nC@10V