Microchip Tech APT56M60B2
Üretici
Üretici Parça No.
APT56M60B2
EBEE Parça No.
E87450777
Paket
TO-247
Açıklama
600V 60A 130mΩ@10V,28A 1.04kW [email protected] 1 N-channel TO-247 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT56M60B2
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)600V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)60A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)130mΩ@10V,28A
Güç Dağılınlık (Pd)1.04kW
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)11.3nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)280nC@10V