Microchip Tech APT56M50L
Üretici
Üretici Parça No.
APT56M50L
EBEE Parça No.
E87077500
Paket
TO-264
Açıklama
500V 56A 780W 100mΩ@10V,28A [email protected] 1 N-channel TO-264 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT56M50L
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)500V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)56A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)100mΩ@10V,28A
Güç Dağılınlık (Pd)780W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)8.8nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)220nC@10V