Microchip Tech APT50M75JFLL
Üretici
Üretici Parça No.
APT50M75JFLL
EBEE Parça No.
E83278304
Açıklama
500V 51A 75mΩ@10V,25.5A [email protected] 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT50M75JFLL
RoHS
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)500V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)51A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)75mΩ@10V,25.5A
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)5.59nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)125nC@10V