Microchip Tech APT50M65JFLL
Üretici
Üretici Parça No.
APT50M65JFLL
EBEE Parça No.
E83288572
Paket
SOT-227B-4
Açıklama
500V 58A 65mΩ@10V,29A 520W [email protected] 1 N-channel SOT-227B-4 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT50M65JFLL
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)500V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)58A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)65mΩ@10V,29A
Güç Dağılınlık (Pd)520W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))[email protected]
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)330pF@25V
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)7.01nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)141nC@10V