Microchip Tech APT5014BFLLG
Üretici
Üretici Parça No.
APT5014BFLLG
EBEE Parça No.
E83293077
Paket
TO-247-3
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
500V 35A 140mΩ@10V,17.5A 5V@1mA 1 N-channel TO-247-3 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıMICROCHIP APT5014BFLLG
RoHS
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)500V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)35A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)140mΩ@10V,17.5A
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))5V@1mA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)3.261nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)72nC@10V